fbpx

O Goodly

Co je Goodly?

Goodly je revoluční nizkokalorické jídlo v podobě krémového nápoje. Obsahuje jen velmi malé množství sacharidů a tuků. Naopak v něm najdete celou řadu vitamínů, vlákniny a spoustu dalších prospěšných živin pro správné trávení a snižování váhy.

Klíčem k úspěšné redukci váhy je totiž především snížení příjmu sacharidů a tuků. Jakou roli v tom hraje Goodly? Velkou! Díky obsaženým bílkovinám chrání svaly, takže spalujete pouze tuky. Učí vás snídat, svačit a jíst pravidelně. Goodly si dáte, když nestíháte vařit, chcete hubnout, neradi hladovíte a chcete tělo nasytit vším potřebným pro správné fungování. Máme vyzkoušeno, že jedna porce zasytí na 3 – 4 hodiny bez nutnosti dojídání.

 

Trvalo nám několik měsíců, než jsme dosáhli chuti, se kterou bychom byli spokojeni. Proteinové diety nás moc nezasytily a nechutnaly, s Goodly jsme si dali jeden velký závazek:

 

Bude to účinné a ještě k tomu dobré!

Pro koho je Goodly vhodný a proč

CHCETE ZHUBNOUT

 • pro všechny, kteří hledají nápoj, který zasytí na dlouhou dobu a skvěle chutná
 • pro všechny, kteří jsou po tzv., ketogenní dietě a chtějí si váhu udržet nebo zařadit do jejich keto programu
 • pro všechny, kterým u jiných diet vadí jejich konzistence, chuť, trpí hlady anebo stresem bez možnosti jíst i pevnou stravu

 

 

CHCETE VÁHU UDRŽOVAT

 • když si chcete váhu po jakémkoliv dietním programu udržet
 • když nestíháte snídat, svačit, obědvat a večeřet
 • když řešíte rychlost a pohodlí přípravy dietního jídla

 

 

CHCETE JÍST ZDRAVĚ

 • pro všechny, kdo chtějí zdravě a chutně hubnout
 • když vám záleží na tom co jíte a správně hubnete
 • když preferujete nejen složení, ale i výbornou chuť (produkty chutnají jako smíchané s mlékem)

máte fyzickou zátěž

 • velmi vhodný před sportem a po sportu na ochranu a regeneraci svalů
 • díky vysokému obsahu bílkovin hubnete z tuků a ne ze svalů.

Další benefity nápoje

Minimum sacharidů

a tuků

Vegetariánský

pokrm

Vynikající

přírodní chuť

Zasytí na

3 až 4 hod.

Jednoduchá

příprava

Skutečné

kousky

Neobsahuje

lepek a maltodextrin

Neobsahuje

GMO

Naše hlavní závazky

spokojený zákazník

GOODLY jsme vyvinuli tak, abyste s ním dosahovali svých cílů a nemuseli přitom hladovět. Snažili jsme se vyvinout produkt, kde hlavním cílem je jeho příjemná chuť, zasytí tělo na delší dobu a zároveň, aby obsahoval důležité živiny podporující úbytek hmotnosti. Nic jako spokojený hladový člověk neexistuje. Proto je pro nás spokojený zákazník na prvním místě a naším hlavním závazkem.

použití kvalitních surovin

GOODLY jsme vyvinuli tak, aby bylo jeho složení slučitelné s redukcí váhy, udržování váhy i dodržování zdravého životního stylu. Záleží nám na surovinách, které opravdu pomohou k vašemu vysněnému cíli, kdy se ve svém těle budete cítit dobře a sebevědomě. Všechny suroviny se navzájem skvěle doplňují pro cílené snižování váhy. Vše jsme vyvíjeli ve spolupráci s vystudovanou doktorkou specializující se na výživu.

šetřit planetu

GOODLY jsme vyvinuli tak, abyste se nemuseli stresovat na cestách nebo v časovém presu. Rozhodli jsme se proto i pro jednorázové obaly pro vaše maximální pohodlí. S ohledem na přírodu jsme však nezvolili předem připravené krabičky s vodou, kdy tímto krokem šetříme energii a místo v kamionech. Naše obaly jsou převážně z papíru, kdy jsme úspěšně eliminovali plasty na minimum. Záleží nám na naší budoucí generaci a přírodě.

Goodly obaly

GOODLY balíme do jednorázových obalů, které šetří planetu a jsou recyklovatelné. Zaměřujeme se především na snižování uhlíkové stopy při jejich výrobě i recyklaci. I proto jsme se rozhodli nemíchat GOODLY do předem připravených cestovních kartonových krabiček. 

Při jejich výrobě totiž dochází k nezbytné tvorbě nepovedených vzorků, jejichž podíl z celkové výroby bývá minimálně desetiprocentní. Tím šetříme energií, prodlužujeme spotřební dobu o několik měsíců a eliminujeme množství vyprodukovaného odpadu.

Tímto krokem šetříme také místo v kamionové dopravě, kdy u předem připravených nápojů ,,na míru“ s vodu se energie na dovoz a místo v kamionech znásobuje. Jakákoliv úspora energie má lepší dopad na planetu pro naši budoucnost. Je důležité myslet nejen na svoje zdraví z produktu, ale i na okolí při jeho výrobě.

Vše jsme se snažili zabalit především do papírových obalů, čímž jsme eliminovali energii a plasty z naší výroby na minimum.

 

„Budoucnost je zviditelněný obsah vašeho současného myšlení. Změňte své myšlení a změníte svůj osud.“
  Joseph Murphy 1898 – 1981

Ozveme se s novinkami?

Ozveme, ale jen když nám tu nechate svůj email.